Blanes

Blanes je oblíbeným střediskem, jehož dominantu tvoří zřícenina hradu Sant Juan nabízející z výšky 165 metrů jedinečný pohled na město a jeho okolí. Nedaleko této památky najdete botanickou zahradu, která se pyšní celou řadou tropických a subtropických rostlin. Uprostřed pláže s hrubým pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází skalní výběžek Sa Palomera, který rozděluje město na novější a starší část, kde se dodnes zachovalo historické jádro s gotickou kašnou a kostelíkem ze 14. století. Podél moře vede čtyřkilometrová palmová promenáda lemovaná hotely a apartmány. Zajímavá je rovněž návštěva přístavu, kde se konají každý všední den aukce ryb.

Hotel Esplendid

Oblíbený 3* hotel, leží pouhých 150 metrů od písečné pláže v nové moderní části letoviska, asi 10 minut od historického centra. Směnárna, klimatizovaná restaurace, výtahy, bar, pravidelný program, animace pro děti, krytý i otevřený bazén v zahradě, lehátka u bazénu, bazén pro děti, tenis, squash, fitness, dětský koutek, bezbariérový vstup.

doprava vlastni a autobus

Cena zahrnuje: 7 x ubytování,  polopenzi  formou bufetu, služby delegáta
Příplatky za stravu:  Plná penze (oběd)  140,- Kč/osoba/den, jednolůžkový pokoj 280,-Kč/os./den
Pobytová taxa: 3,5€ pro osobu na týden, děti do 15 let zdarma, platí se na recepci hotelu
Slevy : děti do 2 let v doprovodu 2 dosp.  ZDARMA (bez nároku na služby) – platí pouze dopravu děti  2 – 10 let v doprovodu 2 dosp.   – 50 % 3. osoba ve 1/2 pokoji   – 25 %                              Cena nezahrnuje: dopravu, pojištění

Comments are closed.